העידן הדיגיטלי מכניס לנו חוקים חדשים, היום הכול קורה דרך רשת האינטרנט וגם הזמנת השירותים(כגון: עורך דין, שיווק, פרסום, רופאה ועוד…). ולכן עסק שאין לו אתר אינטרנט "לא קיים" ולכן חשוב שכל עסקים יתאמו את עצמם לעידן הדיגיטלי. ולכן אני כאן במטרה לעזור לכם להתאים את העסק שלכם לעידן הדיגיטלי החדש.

מה אתם מקבלים באתרי תדמית?

תמיכה און-ליין

לקוחות חברת digital מקבלים את כל סוגי התמיכה אפשריים: החל מתמיכה דרך המייל, וואצפ במידת הצורך אנו נעשה שיחת טלפון נפתור את בעיה. בנוסף אנחנו ניתן מענה מהיר על מנת שתוכלו לנהות מחנות פעילה, מצליחה ושתהיה בה הרבה עבודה

חוויות משתמש UX

אנו בחברת digital מבצעים אפיון מקצועי עם מאפיין UX במטרה שאתר שלכם יהיה זכור לכל גולש שנכנס לאתר ומטרתו שהוא ימליץ לחברים שלו על העסק שלכם בזכות אתר שלכם, כי מחקרים יראו עיצוב תופס את עין של הגולש.

מערכת ניהול קלה

מערכת ניהול קלה לתפעול שתעניק לכם תפעול קל ומוצלח על כל ממשק של אתר, ובנוסף אחרי שאנחנו מסיימים להקים לכם את אתר אתם מקבלים הדרכה מופרט על כל הממשק ניהול וכיצד משתמשים בו על מנת שתוכלו לנהל את אתר בצורה הכי מדהימה שיש

אופטימיזציה לאתרי וורדפרס

רוצים להקפיץ את האתר שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל? אנו נעשה התאמה מושלמת בשביל לעזור לכם לקדם את אתר בגוגל ובנוסף אנחנו נתקין לכם מספר תוספים שיעזרו לכם בתהליך של קידום בגוגל (קידום seo)

אתר רספונסיבי

אתר מותאם, נוח וממצא לניידים, טאבלטים וכל סוגי המכשירים, שכן יותר מ 50% מהגולשים שלכם יגיעו מהניידים שלהם.

עיצוב ופיתוח

עיצוב הכולל אפיון מקצועי, יצירת סקיצות ללא הגבלה, פיתוח אתר וורדפרס המבוסס על טכנולוגיות חיתוך. בין אם זה אתר תדמיתי או מסחר אלקטרוני.