השירותים שלנו

פשוט אמור את השירות שאתה צריך, אנחנו נגרום לעסק שלכם להצליח!

מפת דרכים שלב אחר שלב להצלחה של עסק שלכם!

חברה של פעם בחיים

תכירו את מגוון השירותים שחברתנו מציעה על מנת שתצליחו ותגדילו את המכירות ואת הלקוחות הפוטנציאליים . 

קידום ממומן בגוגל ppc

חברתנו מתמחה בניהול והקמת קמפיינים ממונים בגוגל, חברתנו הקימה למעלה מעשרות קמפיינים שהיו הצלחה מסחררת לבעלי העסקים!
מוזמנים להצטרף לעסקים ולהצליח להגדיל את מכירות ואת הלקוחות החדשים.

קידום אורגני בגוגל seo

קידום אורגני הוא תהליך ארוך ומתמשך וחשוב מאוד לדעת כיצד לנהל את כל התהליך הזה, בחברתנו אנו נקדם לכם את אתר למקומות הראשונים בגוגל!

מדיה חברתית

youtube זה החיפוש השני אחרי גוגל בחיפושים שלו לשנת 2020, ולכן חשוב שתהיה לכם נראות במדיה החברתית. אנו נקים לכם סרטוני תדמית, סרטוני שיווק ועוד מגוון רחב של מדיות שונות על מנת להגדיל לכם את נוכחות הדיגיטלית!

בניית אתרי תדמית

העידן הדיגיטלי מכניס לנו חוקים חדשים, היום הכול קורה דרך רשת האינטרנט וגם הזמנת שירותים(כגון: עורך דין, שיווק, פרסום, רופאה ועוד…). ולכן עסק שאין לו אתר אינטרנט "לא קיים" ולכן חשוב שכל עסקים יתאמו את עצמם לעידן הדיגיטלי. ולכן אני כאן במטרה לעזור לכם להתאים את העסק שלכם לעידן הדיגיטלי החדש

ייעוץ שיווק דיגיטלי

לאחר הקמת הנכס הדיגיטלי הראשון שלכם, הגיע הזמן לשבת לחשוב כיצד אתם משווקים את עצמכם חוץ מקידום אורגני וקידום ממומן ולכן אנו נותנים שירות של ייעוץ שיווק דיגיטלי אשר יעזור לכם לבנות תוכנית שיווק על מנת לגרום להצלחה לבית עסק שלכם.

כתיבת תוכן

אחד הפרמטרים שכל בעל עסק נמדד אם התוכן שבאתר שלו הוא איכותי או לא?(משפיע על קידום אורגני התוכן) ולכן אנו מציעים לכם שירותי כתיבת תוכן מיוחד אשר תואם את העיסוק של בית העסק שלכם.

מנוי תמיכה

אנו מציעים רכישת מנוי תמיכה, אשר במנוי זה תוכלו לקבל תמיכה, הטבות, מדריכים, שיעורים פרטים, שדרוגים ועוד הרבה מאוד הפתעות!

מחקר ואפיון האתר

בואו נישב לקפה... אנו נבנה יחד את מסמך אשר יאפיין את האתר שלכם ודרך מחקר מעמיק על המתחרים שלכם ובנוסף בעזרתו של המסמך, אנו נקים לכם את הנכס הדיגיטלי שתמיד חלמתם עליו.

אסטרטגיה

לאחר הקמת הנכס הדיגיטלי מתחיל סוג של "תחרות" בין כל המתחרים של אותו תחום, לכן חשוב מאוד להיות עם אסטרטגיה. ולכן אנו מציעים לכם בניית אסטרטגיה שמתאימה לכם ולשוק שבו אתם מתחרים.

תותח בתחום

נעים מאוד, שמי יוסי אני כבר בתחום בניית אתרים וקידום משנת 2019 אני חי ונושם את העולם הדיגיטלי כל התפתחות הכי קטנה אני כבר מעודכן.

שירות מעל הכול

אנו מאמינים שירות מעל הכול, זה גם המוטו של החברה שלנו "שירות מעל הכול". גם לאחר שסיימנו את פרויקט שלכם אנו ממשיכים לתת לכם תמיכה במשך השלושת חודשים ראשונים!

מחשבה צעירה

אנו דואגים שנכס הדיגיטלי שלכם היה תואם לאותה תקופה וכל השינויים שקורים בתחום הדיגיטל.

מה מייחד אותי לעומת האחרים?

צוות החברה עובדים על חווית משתמש טובה ללקוח

שאל אותנו כל שאלה...

אין מדיה חברתית שהיא טובה ביותר, אני אסביר עכשיו למה, כל עסק שונה מבחינת התחום שלו, מבחינת קהל היעד שלו. יש עסקים שמתחרים בין לבין לדוגמא בתחום
המסעדנות שמסעדה אחת פונה יותר לקהל הצעיר ואילו מסעדה אחת פונה לקהל הבוגר יותר ולכן אם לצעירים היינו עושים סרטון לקהל הבוגר היינו עושים מצגת תמונות שתהיה להם נוחה לתפעול. 

לא, אבל הצעה בתור מומחה לתחום השיווק הדיגיטלי מומלץ מאוד שתהיה לכם נוכחות גבוה ברשתות החברתיות, משום שאפשר להביא טראפיק גבוה לאתר.

ולכן חשוב מאוד לשמור על נוכחות גבוה ברשתות החבתריות.

תשובה חד משמעתית, תוכן טוב מאפשר ברמות את הקידום ואת ציון של הseo!. ולכן אני מציע אם הנכם לא מסתדרים עם כתיבת תכנים אתם מזומנים לפנות אל אני ירשום לכם תכנים מיוחדים וטובים.

התשובה היא כן, העולם שלנו מיום ליום הופך להיות טכנולוגי יותר ויותר ולכן עלינו לדאוג שהיה לעסק שלנו נוכחות בעולם הדיגיטלי. ברגע שאתם לא מופיעים בדיגיטל אתם "לא קיימים"

העצה הכי טובה שלי ביותר למתחילים זה קודם כל לעשות מחקר ולבנות אפיון האתר. 

בלי שני הדברים הללו אתם תעבדו קשה לחינם.

אשמח להסביר לכם את זה בשיחת טלפון ללא תשלום!(הרשמה לשיחה בתחתית) הדף)

כן, גם לאחר שסיימנו להעניק לכם את השירות אנו נותנים תמיכה של שלושה חודשים ללא עלות, במקרים מסוימים ייתכנו עלויות נוספת.

רוצים לגרום לעסק שלכם להצליח?

מלאו את טלפון וקבלו שיחה מתותח בתחום השיווק הדיגיטלי! ללא עלות